Szkolenia UP to the TOP

W ramach projektu „Uczelnia najwyższej jakości – UP to the TOP”, dzięki pozyskanym przez Biuro Rozwoju środkom unijnym, od marca br. realizowane są szkolenia dla kadry dydaktycznej Uczelni w zakresie podnoszenia kompetencji dydaktycznych. Dydaktycy mogli wybrać szkolenia zgodnie ze swoimi zainteresowaniami i potrzebami rozwojowymi.

Na początku kwietnia rozpoczęły się szkolenia dedykowane kadrze zarządzającej Uczelni. Kierownicy uczestniczyli w dwudniowym, wyjazdowym szkoleniu poświęconym zarządzaniu zespołami. Kolejne szkolenia wyjazdowe, dla następnych grup kadry zarządzającej, zaplanowane są na 20-21 maja oraz 6 i 7 czerwca. W ramach cyklu szkoleniowego kierownicy będą mogli skorzystać jeszcze ze szkoleń stacjonarnych m.in. w zakresie zarządzania przez cele, oceny pracowniczej czy budżetowania.

Centrum Doskonalenia Kompetencji, które odpowiada za organizację i realizację szkoleń w ramach projektu „Uczelnia najwyższej jakości – UP to the TOP” na dniach ogłosi rekrutację dla kadry administracyjnej. Będzie można skorzystać z szerokiego wachlarza tematów szkoleniowych w zakresie rozwoju kompetencji miękkich, jak również szkoleń narzędziowych (excel, programy graficzne).

Szczegóły już wkrótce.